Język:

Aktualności

Przemyśl(ane) trasy rowerowe

25 sierpnia 2021

Szukasz ciekawego przystanku na Green Velo? Jeśli Twoje rowerowe życie kręci się nie tylko wokół nabijania kilometrów i potrzebujesz solidnej dawki adrenaliny – Przemyśl to dobry adres.

Jeśli Ty i Twój rower kochacie ostrzejsze zjazdy po luźnej nawierzchni, uskoki, profesjonalnie zrobione skocznie, profilowane zakręty i nortshore’y – koniecznie zajrzyj w okolice stoku narciarskiego i zmierz się z Fort Trails – systemem 6 nowych tras zjazdowych w Przemyślu.

Nie wiesz, czy poradzisz sobie z wyzwaniem? Spokojnie! Nie wszystkie trasy wymagają mistrzowskich umiejętności! Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę ze zjazdami, sprawdź siebie na trasie family. Tutaj ostrzejsze odcinki przeplatają się z niemal płaskimi fragmentami. Nie ma też przeszkód, które na początku mogą nieco przerażać.

Jeśli tu poszło Ci dobrze, czas na średnio trudne trasy TAF czy FLOW LINE. Tutaj będzie już nieco ciężej, a prawdziwa zabawa zacznie się na prostych przeszkodach – mostkach i pochylniach i uskokach.

Ok, jeśli i te trasy to dla Ciebie dopiero rozgrzewka, to teraz czas na prawdziwą zabawę. NORTH SHORE, DH i JUMP LINE –  już same nazwy mówią wiele. Nachylenie dochodzi tu aż do 70%. Nie ma lekko – licz się z naturalnymi przeszkodami, korzeniami i usuwającymi się spod kół kamieniami.

Tutaj spotkasz też obiecane hopki, north shore, mostki, uskoki… co chcesz!

No dobra, zjazdy zjazdami, ale jak dostać się na górę rowerem? Skorzystaj z wyciągu krzesełkowego stoku narciarskiego w Przemyślu, który czynny jest w soboty i niedziele w godzinach 10:00-19:00.

 

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013