Język:

Aktualności

Rudeiczarne polecają Świętokrzyskie na rowery!

1 września 2022

Świeże powietrze, cisza, spokój, piękna przyroda - czego chcieć więcej? Tak w ogromnym skrócie Karolina i Piotrek z bloga Rudeiczarne opisują swoje wrażenia po rowerowej wycieczce w okolicach Bałtowa.

Rudeiczarne dwa lata temu zostali laureatami Turystycznych Mistrzostw Blogerów jako przedstawiciele województwa podkarpackiego. Na swoim blogu zabierają czytelników w podroże krajowe i zagraniczne.

W sierpniu na zaproszenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego odwiedzili Świętokrzyskie. Oprócz zwiedzania atrakcji, blogerzy wybrali się na przejażdżkę rowerową w okolicach Bałtowa, aby przekonać swoich odbiorców, że Bałtów nie jest znany tylko z dinozaurów. Na trasie Bałtów - Krzemionki czeka wiele osobliwości przyrody i atrakcji historycznych: Pałac Druckich-Lubeckich, rezerwat Ulów, zakole Kamiennej i oczywiście rezerwat Krzemionki. 

 

Pełną relację zobaczycie na blogu RUDEICZARNE

 

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013