Język:

Aktualności

Przedsiębiorco: dołącz do ogólnopolskiej akcji i przedłuż swój sezon turystyczny!

9 września 2022

Jeśli listopad dla Twojego turystycznego biznesu oznacza gorszy czas i mniej turystów – czas to zmienić! Weź udział w akcji POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY, przygotuj ofertę specjalną i ciesz się ruchem turystycznym w 2 tygodnie listopada!

W listopadzie powraca jedna z najpopularniejszych akcji Polskiej Organizacji Turystycznej – Weekend za pół ceny. W tym roku turyści będą mogli skorzystać z ofert nie przez jeden, a aż przez 2 weekendy – 18-20 oraz 25-27 listopada 2022.

Rejestracja podmiotów zainteresowanych udziałem w ogólnopolskiej akcji ruszyła już 5 września. 

 

Polska zobacz więcej – o co chodzi?

POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY to ogólnopolska akcja promocyjna. Przedsiębiorcy z branży turystycznej zgłaszają swoje oferty specjalne, a turyści – korzystają z nich w obniżonych cenach. 

Dzięki temu działaniu zainteresowani mogą wybierać spośród tysięcy ofert turystycznych w wyjątkowych cenach – niższych o 50%. 

 

Jak wziąć udział w akcji?

Jeśli prowadzisz obiekt noclegowy, gastronomiczny, kulturowy lub świadczysz inne usługi turystyczne- przygotuj ofertę specjalną i zgłoś ją   przez stronę Polskiej Organizacji Turystycznej. 

Organizatorami akcji są Polska Organizacja Turystyczna i Ministerstwo Sportu i Turystyki

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013