Język:

Miejsca

Park Rozrywki i Miniatur SABAT KRAJNO

Parki rozrywki

Województwo:
Świętokrzyskie
Królestwo:
Góry Świętokrzyskie i okolica
Odległość od Green Velo
15.8 km
Kontakt
Adres:
Krajno Zagórze 43 C, 26-008 Górno
Telefon:
+48 505 505 654
Adres e-mail:
Strona www:
Udogodnienia
Udogodnienia rowerowe

Park Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno to miejsce pełne atrakcji dla całej rodziny. Spacerując Aleją Miniatur, można odbyć podróż dookoła świata i zobaczyć wierne repliki najsłynniejszych budowli, takich jak Wieża Eiffla, piramidy egipskie czy Statua Wolności.

Dla najmłodszych przygotowano Lunapark – kolorową strefę zabawy z karuzelami, dmuchańcami i zjeżdżalniami, a dla miłośników mocnych wrażeń – Kino 6D, gdzie seans wzbogacony o efekty specjalne przenosi widzów w sam środek akcji. W Kinie Planetarnym pod kopułą 360° można zaś przeżyć niezwykłą podróż w kosmos i odkrywać tajemnice Wszechświata.

Nie brakuje też atrakcji przyrodniczych – w Parku Papug podziwiać można barwne egzotyczne ptaki, a w Parku Linowym spróbować swoich sił na trasach pełnych przeszkód i tyrolek. Sabat Krajno to miejsce, gdzie nauka spotyka się z rozrywką, a każda wizyta staje się wyjątkową przygodą.

ZGŁOŚ POPRAWKĘ

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013