Język:

Miejsca

Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Lasy Janowskie"

Ośrodki wypoczynkowe

Województwo:
Lubelskie
Królestwo:
Roztocze
Odległość od Green Velo
15.48 km
Kontakt
Adres:
Bohaterów Porytowego Wzgórza 35, 23-300 Janów Lubelski
Telefon:
+48 15 872 42 44
Adres e-mail:
Strona www:
Udogodnienia
Udogodnienia rowerowe

Położony wśród lasu Ośrodek Edukacji Ekologicznej stanowi znakomite miejsce do wypoczynku, organizacji spotkań, konferencji, szkoleń, warsztatów i imprez. Obiekt ma 104 miejsca noclegowe. Na miejscu zapewniamy całodzienne wyżywienie i catering. W pobliżu, w leśnym otoczeniu znajduje się zadaszone miejsce na ognisko. Pracownicy Ośrodka służą pomocą przy organizacji imprez, spotkań i wypraw do jednego z największych kompleksów leśnych w Polsce - Lasów Janowskich i Puszczy Solskiej. Przy Ośrodku znajduje się duży ogrodzony teren arboretum leśnego. W budynku można obejrzeć wystawę przyrodniczą i galerię fotograficzną. Dla chcących pozostać na dłużej mamy apartamenty z kuchnią, sypialnią i oddzielnym wejściem. Obiekt dysponuje całorocznym domem z sześcioma sypialniami, salonem, kuchnią, werandą i zadaszonym tarasem, gdzie może spędzić wakacje kilkanaście osób. Dom położony jest na dużym terenie, w leśnym otoczeniu w odległości 2 km od Ośrodka i ok. 5 km od centrum Janowa.

 

Obiekt posiada także w ofercie:
Bezpieczny, nieodpłatny parking samochodowy, udostępniony dla turystów rowerowych na dłuższy pobyt (powyżej 24 godzin)
Przygotowywanie suchego prowiantu "na wynos" (lunch pakietów)
Menu kuchni wegetariańskiej

 

Obiekt ok. 24 km. od trasy Green Velo. Otoczony lasami. W centralnej części lasu jest najwięcej tras rowerowych, na całym terenie zalesionym jest ponad 300 km tras rowerowych. Budynek jest duży, wygląda jak elegancki pensjonat. Wystrój w środku jest elegancki, schludny i czysty. Na miejscu dodatkowo znajduje się pracownia komputerowa. Wystawa przyrodnicza jest wyróżnikiem obiektu. Miła obsługa, bardzo relaksujące miejsce.

Opinia audytora
ZGŁOŚ POPRAWKĘ

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013