Język:

Miejsca

Ośrodek jeździecki Bilcza

Ośrodki jazdy konnej/ stadniny koni

Województwo:
Świętokrzyskie
Królestwo:
Góry Świętokrzyskie i okolica
Odległość od Green Velo
2.99 km
Kontakt
Adres:
Leśna 9
Telefon:
605 929 158
Adres e-mail:
Strona www:

Ośrodek jeździecki, powstał z myślą o jak najlepszych warunkach – zarówno dla koni, jak i jeźdźców. Wieloletnie doświadczenie w hodowli koni arabskich, które zaprocentowało licznymi sukcesami w championatach Polski oraz gonitwach, pozwoliło właścicielom obiektu stworzyć miejsce idealne dla wszystkich pasjonatów jazdy konnej.

 

Właściciele ośrodka za cel stawiają sobie popularyzację jeździectwa wśród osób w każdym wieku. Nauka i doskonalenie techniki jazdy pod okiem wykwalifikowanych instruktorów odbywa się codziennie na otwartej i krytej ujeżdżalni. Dzięki temu zajęcia mogą odbywać się nawet do późnego wieczora lub przy niesprzyjających warunkach pogodowych. W ofercie ośrodka znajdują się: jazda rekreacyjna (indywidualna i w grupie), wyjazdy w teren, jazda na lonży, jazda sportowa oraz oprowadzanki dla najmłodszych.

 

Ośrodek prowadzi również hotel dla koni. Podopieczni mają do dyspozycji szereg udogodnień:
- w pełni wyposażony maneż
- w pełni wyposażona kryta ujeżdżalnia (25x60m)
- czworobok do dresażu
- wypożyczalnia toczków, kasków, palcatów;
- pensjonat dla koni (zakwaterowanie w boksach, karmienie 3 x dziennie, wyprowadzanie na pastwiska, możliwość zamówienia pełnej opieki nad koniem, możliwość podglądu konia przez kamerę IP)
- padoki(10 hektarów)
- karuzela
- solarium
- organizacja zawodów jeździeckich

 

ZGŁOŚ POPRAWKĘ

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013