Język:

Aktualności

Zwiedzaj Polskę za połowę ceny!

5 listopada 2019

Ruszyła sprzedaż ofert w ramach VII edycji akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”. Turyści mogą już rezerwować noclegi, oferty kulturalne czy gastronomiczne, a także wiele innych atrakcji, z których będą mogli skorzystać w weekend od 22 do 24 listopada.

Czytaj PL– największa akcja promująca czytelnictwo w Polsce

4 listopada 2019

Listopad, zimno, pada, szybko robi się ciemno… dla wielu to czas pożegnania z rowerem i przywitania kubka gorącej herbaty i dobrej książki. Także i takie osoby znajdą coś dla siebie w wirtualnej bibliotece akcji Czytaj PL.

Coraz bardziej zielony Sanok

29 października 2019

Władze Sanoka wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców i turystów odbudowuje miejską zieleń. Planuje też ponad 4 000 nasadzeń. Widać już pierwsze efekty pracy!

Już jutro I Lubelskie Forum Turystyki

21 października 2019

Wydarzenie w Lubelskim Centrum Konferencyjnym to prawdziwe święto branży.

Promocja Szlaku Green Velo w Brukseli !

8 października 2019

Od dziś do czwartku promujemy Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo w Brukseli. W ramach Europejskiego Tygodnia Regionów i Miast.

Festiwal Promocji Gospodarczej w Mrągowie - o promocji i inwestycjach na Warmii i Mazurach

5 października 2019

Czy Warmia i Mazury to dobre miejsca dla inwestycji? Festiwal Promocji Gospodarczej w Mrągowie był świetną okazją do rozmów na temat rozwoju i promocji Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013