Język:

Aktualności

Pociągiem POLREGIO na zwiedzanie atrakcji w korytarzu Green Velo

26 czerwca 2019

POLREGIO uruchamia dodatkowe wakacyjne pociągi, które będą kursować do najbardziej atrakcyjnych miejscowości w całym kraju. Z połączenia będą mogli również skorzystać użytkownicy szlaku Green Velo w województwach: świętokrzyskim, podkarpackim, lubelskim i podlaskim.

4. edycja międzynarodowej imprezy dla dziennikarzy „Media World Cup” w województwie lubelskim

25 czerwca 2019

Za nami pełna emocji rywalizacja sportowa w województwie lubelskim! Dziennikarze z 19 krajów mieli okazję sprawdzić się na najbardziej atrakcyjnych trasach rowerowych wokół Kazimierza Dolnego i na Roztoczu.

Wieża widokowa w gminie Daleszyce

21 czerwca 2019

Rowerzyści przejeżdżający przez Cisowsko-Orłowiński Park Krajobrazowy będą mogli poznać osobliwości przyrodnicze okolicy. Wieża widokowa i oznakowana ścieżka dydaktyczna jest już dostępna dla turystów w gminie Daleszyce.

Gołdap Mazurski Zdrój i Dwór Kombornia najlepszymi produktami turystyki zrównoważonej!

18 czerwca 2019

Wczoraj w Warszawie odbyło się uroczyste podsumowanie oraz wręczenie nagrody głównej i wyróżnień w prestiżowym konkursie na Najlepsze Europejskie Destynacje Turystyczne EDEN.

II edycja Turystycznych Mistrzostw Blogerów

15 czerwca 2019

Polska Organizacja Turystyczna rozpoczyna nabór do II edycji Turystycznych Mistrzostw Blogerów. Na zgłoszenia inlfluencerzy mają czas do 24 czerwca. Zwycięzca oprócz kilkunastu tysięcy złotych otrzyma możliwość dalszej współpracy z POT przy innych projektach.

Kapsuła 5D Green Velo w podróży!

14 czerwca 2019

Jeśli jeszcze nie widzieliście naszego mobilnego kina - jest okazja. Filmy o Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo zobaczycie na Dniach otwartych Grupa PGE w Kielcach (15 czerwca) przy ul. Hubalczyków 30 w godz. 10.00-16.00 oraz w Chmielniku podczas "Szalom na Wspólnej - Dni Kultur" (16 czerwca).

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013