Język:

Aktualności

Podkarpackie poczeka - zwiedzaj online!

2 kwietnia 2020

Podkarpacka przyroda, atrakcje i co najważniejsze - szlak Green Velo poczekają na turystów. Tymczasem zapraszamy na wirtualne zwiedzanie Podkarpacia.

Konkurs Światowej Organizacji Turystyki (UNWTO) na rzecz zwalczania negatywnych skutków epidemii COV

1 kwietnia 2020

Światowa Organizacja Turystyki we współpracy ze Światową Organizacją Zdrowia ogłosiła konkurs, którego celem jest wyłonienie najbardziej innowacyjnych startupów i inicjatyw, które mogłyby zmniejszyć wpływ epidemii na sektor turystyki.

Zaprojektuj przyszłość województwa podlaskiego

31 marca 2020

Wielu z Was pozostaje w domach. Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego zachęca, by ten czas wykorzystać kreatywnie i wspólnie poszukać rozwiązań dla regionu w kolejnej perspektywie finansowej na lata 2021-2027.

Świętokrzyski MPR miejscem na kwarantannę

30 marca 2020

Dla osób zdrowych wracających z zagranicy HOTEL ARKADIA w Kielcach, który jest również Miejscem Przyjaznym Rowerzyście, oferuje noclegi z wyżywieniem na czas kwarantanny.

#GreenVelopoczeka #Zostanwdomu

23 marca 2020

Odwołane wycieczki, skasowane loty, rezygnacje z wypadów rowerowych - sytuacja branży turystycznej, jaki i samych turystów jest trudna. Ale wierzymy, że razem pokonamy kryzys!

Kryzys w branży turystycznej związany z rozprzestrzenianiem się koronawirusa

18 marca 2020

Mając na względzie funkcjonowanie branży turystycznej w regionie świętokrzyskim, ROTWŚ prezentuje kompendium wiedzy na temat kryzysu i reakcji na jego konsekwencje.

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013