Język:

Aktualności

Poznaj Augustów z przewodnikiem PTTK!

3 lipca 2019

Podróżując po Szlaku Green Velo warto zatrzymać się w Augustowie. Ci, którzy chcą zwiedzić miasto z przewodnikiem będą mieli ku temu okazję w każdą sobotę wakacji.

Produkt Warmia Mazury - zdobądź certyfikat!

1 lipca 2019

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie zaprasza osoby prywatne, firmy i placówki publiczne do wzięcia udziału w projekcie "Produkt Warmia Mazury", którego celem jest wyróżnienie specjalnym certyfikatem regionalnych produktów, usług oraz wydarzeń.

Pociągiem POLREGIO na zwiedzanie atrakcji w korytarzu Green Velo

26 czerwca 2019

POLREGIO uruchamia dodatkowe wakacyjne pociągi, które będą kursować do najbardziej atrakcyjnych miejscowości w całym kraju. Z połączenia będą mogli również skorzystać użytkownicy szlaku Green Velo w województwach: świętokrzyskim, podkarpackim, lubelskim i podlaskim.

4. edycja międzynarodowej imprezy dla dziennikarzy „Media World Cup” w województwie lubelskim

25 czerwca 2019

Za nami pełna emocji rywalizacja sportowa w województwie lubelskim! Dziennikarze z 19 krajów mieli okazję sprawdzić się na najbardziej atrakcyjnych trasach rowerowych wokół Kazimierza Dolnego i na Roztoczu.

Wieża widokowa w gminie Daleszyce

21 czerwca 2019

Rowerzyści przejeżdżający przez Cisowsko-Orłowiński Park Krajobrazowy będą mogli poznać osobliwości przyrodnicze okolicy. Wieża widokowa i oznakowana ścieżka dydaktyczna jest już dostępna dla turystów w gminie Daleszyce.

Gołdap Mazurski Zdrój i Dwór Kombornia najlepszymi produktami turystyki zrównoważonej!

18 czerwca 2019

Wczoraj w Warszawie odbyło się uroczyste podsumowanie oraz wręczenie nagrody głównej i wyróżnień w prestiżowym konkursie na Najlepsze Europejskie Destynacje Turystyczne EDEN.

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013