Język:

Aktualności

Ważna inwestycja drogowa w Świętokrzyskiem

26 sierpnia 2019

Powoli dobiegają końca prace przy budowie obwodnicy Sukowa i Daleszyc na drodze wojewódzkiej numer 764. Remont obejmuje również wytyczenie 30 km asfaltowej ścieżki rowerowej.

Bike Town Przemyśl 2019 – zobacz, jak było!

24 sierpnia 2019

17 i 18 sierpnia 2019 roku w Przemyślu odbył się niezwykły festiwal rowerowy – Bike Town Przemyśl. Historia tego wydarzenia sięga 2007 roku, kiedy to właśnie w Przemyślu odbył się pierwszy w Polsce ekstremalny wyścig po mieście – Downtown.

Szlak rowerowy Green Velo w programie "Pytanie na śniadanie" w TVP !!!

23 sierpnia 2019

W najbliższą niedzielę w programie Pytanie na śniadanie w TVP zabierzemy Was w kolejną podróż po największych atrakcjach na szlaku rowerowym Green Velo. Oglądajcie niedzielne wydanie programu "Pytanie na śniadanie" w TVP już 25 sierpnia !!!

Za nami aktywna niedziela z Radiem Zet!

19 sierpnia 2019

Festiwal rowerowy Bike Town Przemyśl to jedna z najważniejszych imprez rowerowych we wschodniej części Polski. Nic zatem dziwnego, że na czas imprezy do Przemyśla zawitało aktywne miasteczko Radia Zet.

Baseny Tropikalne Binkowski Resort na szlaku Green Velo

14 sierpnia 2019

W drugiej połowie 2019 roku turyści rowerowi będą mogli zregenerować siły w Basenach Tropikalnych Binkowski Resort. Nowoczesny obiekt znajduje się tuż przy Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo!

Aktywne Lato z Radiem ZET już w najbliższą niedzielę Przemyślu!

14 sierpnia 2019

W Przemyślu będziemy Was zachęcać do przygody na dwóch kółkach. Miasto leży na rowerowym szlaku Green Velo, biegnącym przez wschodnią Polskę na dystansie prawie 2000 kilometrów.

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013