Język:

Aktualności

Fundusze unijne dla mobilności miejskiej w Świętokrzyskiem

29 września 2022

Dobra wiadomość dla rowerzystów - fundusze unijne dla mobilności miejskiej przeznaczone na infrastrukturę dla miłośników dwóch kółek.

Pierwszy w Kielcach Pumptrack już otwarty

23 września 2022

Na to właśnie czekali miłośnicy jazdy na rowerach mtb/bm, deskorolkach, rolkach i hulajnogach! W Kielcach, w okolicach Parku Baranowskiego powstał pumptrack.

Przedsiębiorco: dołącz do ogólnopolskiej akcji i przedłuż swój sezon turystyczny!

9 września 2022

Jeśli listopad dla Twojego turystycznego biznesu oznacza gorszy czas i mniej turystów – czas to zmienić! Weź udział w akcji POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY, przygotuj ofertę specjalną i ciesz się ruchem turystycznym w 2 tygodnie listopada!

Odpocznij w gminie Narewka

9 września 2022

Swoje oblicze zmieniła świetlica wiejska w miejscowości Eliaszuki w województwie podlaskim. Miejscowość w pobliżu Zalewu Siemianówka stała się dobrym miejscem do krótkiego...

Rozbudowa mostu w Sandomierzu - zmiany dla pieszych i rowerzystów

9 września 2022

W związku z przygotowaniami do rozbiórki i rozbudowy mostu w Sandomierzu w przyszłym tygodniu zmieni się organizacja ruchu w sąsiedztwie obiektu.

Ponidzie na rowery według 101 Countries before 50

4 września 2022

Ponidzie rowerem dla zdrowia, ducha i ciała - tak Anita i Paweł z 101 Countries before 50 podsumowali południe województwa świętokrzyskiego.

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013