Język:

Aktualności

#zostańwdomu Dziedzictwo Podkarpacia – wirtualne wędrówki

16 kwietnia 2020

Dziś zapraszamy do „Wirtualnych wędrówek po Podkarpaciu”. W obecnym czasie, gdzie zwykłe podróże są niemalże niemożliwe, podpowiadamy jak połączyć przyjemne z pożytecznym. Namawiamy do zwiedzania wirtualnego.

Wspieraj turystykę ! #WybierzVoucher

14 kwietnia 2020

Polska Organizacja Turystyczna i Ministerstwo Rozwoju rozpoczęła nową akcję #WybierzVoucher. Już dziś możesz odebrać voucher za odwołaną z powodu pandemii imprezę turystyczną, pobyt czy inną usługę turystyczną.

„ ODPOCZYWAJ W POLSCE ” - kampania promocyjna Polskiej Organizacji Turystycznej

10 kwietnia 2020

W obliczu kryzysu jaki dotyka coraz mocniej branżę turystyczną Polska Organizacja Turystyczna we współpracy z Forum Regionalnych Organizacji Turystycznych planuje przeprowadzenie szerokiej kampanii promocyjnej pod hasłem „Odpoczywaj w Polsce”.

Zamojski zalew wypięknieje!

14 kwietnia 2020

Miasto Zamość ogłosiło kolejny przetarg na zagospodarowanie terenu wokół zalewu miejskiego.

#zostańwdomu. Wirtualna podróż w czasie i historii.

7 kwietnia 2020

By poznać kulturę materialną i duchową Łemków, Bojków, Pogórzan, Dolinian, aby dowiedzieć kim byli Zamieszańcy warto odwiedzić wirtualnie Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku.

Podkarpackie poczeka - zwiedzaj online!

2 kwietnia 2020

Podkarpacka przyroda, atrakcje i co najważniejsze - szlak Green Velo poczekają na turystów. Tymczasem zapraszamy na wirtualne zwiedzanie Podkarpacia.

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013