Język:

Aktualności

Rodzinna Wycieczka Rowerowa po Roztoczu

21 września 2020

Stowarzyszenie Rozwoju Promocji i Aktywności Przystanek Horyniec zaprasza do udziału projekcie: Aktywna Podróż po Ziemi Lubaczowskiej polegającym na Rodzinnych Wycieczkach Rowerowych na dwóch specjalnie przygotowanych trasach:

Nadchodząca edycja Kielce Bike-Expo wyłącznie online

19 września 2020

Na podstawie szczegółowej analizy branży rowerowej i rozmów z wystawcami, organizatorzy przedsięwzięcia Kielce Bike-Expo zdecydowali, że w 2020 roku odbędzie się jedynie internetowa odsłona wydarzenia. Targi w tradycyjnej formie odbędą się w 2021.

Aleja Olimpijczyków w podlaskim MPR

17 września 2020

Aleja Olimpijczyków w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji Szelment powiększyła się o kolejnych 13 płyt z nazwiskami zasłużonych polskich sportowców.

Zwiedzaj Warmię i Mazury ze Szlakiem Kopernikowskim

16 września 2020

Szlak Kopernikowski to drogowy szlak turystyczny, który upamiętnia postać Mikołaja Kopernika. Ma niemal 300 kilometrów długości i prowadzi przez miejscowości związane z życiem i...

Zabytki Województwa Lubelskiego wypięknieją!

14 września 2020

Centra kultury, kościoły, cerkwie, parki, świetlice wiejskie czy zbiorniki wodne zyskają nowy blask dzięki wsparciu funduszy europejskich.

PKP Intercity ze specjalną ofertą dla rowerzystów!

4 września 2020

Wielkimi krokami zbliża się Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu (ETZT). Z tej okazji spółka PKP Intercity przygotowała dla wszystkich niezwykłą promocję dla wszystkich rowerzystów. "Rower za złotówkę z PKP Intercity".

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013