Język:

Aktualności

Konkurs Światowej Organizacji Turystyki (UNWTO) na rzecz zwalczania negatywnych skutków epidemii COV

1 kwietnia 2020

Światowa Organizacja Turystyki we współpracy ze Światową Organizacją Zdrowia ogłosiła konkurs, którego celem jest wyłonienie najbardziej innowacyjnych startupów i inicjatyw, które mogłyby zmniejszyć wpływ epidemii na sektor turystyki.

Zaprojektuj przyszłość województwa podlaskiego

31 marca 2020

Wielu z Was pozostaje w domach. Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego zachęca, by ten czas wykorzystać kreatywnie i wspólnie poszukać rozwiązań dla regionu w kolejnej perspektywie finansowej na lata 2021-2027.

Świętokrzyski MPR miejscem na kwarantannę

30 marca 2020

Dla osób zdrowych wracających z zagranicy HOTEL ARKADIA w Kielcach, który jest również Miejscem Przyjaznym Rowerzyście, oferuje noclegi z wyżywieniem na czas kwarantanny.

#GreenVelopoczeka #Zostanwdomu

23 marca 2020

Odwołane wycieczki, skasowane loty, rezygnacje z wypadów rowerowych - sytuacja branży turystycznej, jaki i samych turystów jest trudna. Ale wierzymy, że razem pokonamy kryzys!

Kryzys w branży turystycznej związany z rozprzestrzenianiem się koronawirusa

18 marca 2020

Mając na względzie funkcjonowanie branży turystycznej w regionie świętokrzyskim, ROTWŚ prezentuje kompendium wiedzy na temat kryzysu i reakcji na jego konsekwencje.

4 sezony w gminie Cieszanów

9 marca 2020

Nowy projekt w gminie Cieszanów - każdy będzie mógł stworzyć własną trasę dla turystów po terenie gminy, a to dzięki rozpoczynającemu się właśnie projektowi „4 sezony w Gminie Cieszanów”. Na pomysłodawców najciekawszych tras po naszym regionie czekać będą atrakcyjne nagrody.

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013