Język:

Aktualności

II edycja Turystycznych Mistrzostw Blogerów

15 czerwca 2019

Polska Organizacja Turystyczna rozpoczyna nabór do II edycji Turystycznych Mistrzostw Blogerów. Na zgłoszenia inlfluencerzy mają czas do 24 czerwca. Zwycięzca oprócz kilkunastu tysięcy złotych otrzyma możliwość dalszej współpracy z POT przy innych projektach.

Kapsuła 5D Green Velo w podróży!

14 czerwca 2019

Jeśli jeszcze nie widzieliście naszego mobilnego kina - jest okazja. Filmy o Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo zobaczycie na Dniach otwartych Grupa PGE w Kielcach (15 czerwca) przy ul. Hubalczyków 30 w godz. 10.00-16.00 oraz w Chmielniku podczas "Szalom na Wspólnej - Dni Kultur" (16 czerwca).

Szlak Green Velo na Wrocławskim Święcie Rowerzysty

13 czerwca 2019

Wrocławskie Święto Rowerzysty to impreza, która znana jest wszystkim miłośnikom dwóch kółek na Dolnym Śląsku. Największe wydarzenie rowerowe o charakterze niesportowym w tej części Polski w zeszłym roku przyciągnęło aż 3500 uczestników.

Konkurs na najlepsze Centrum Informacji Turystycznej

12 czerwca 2019

Polska Organizacja Turystyczna zaprasza certyfikowane biura informacji turystycznej do udziału XIII KONKURSIE „Na Najlepsze Centrum Informacji Turystycznej w Polsce - XIII edycja”.

II rajd rowerowy "Fundusze Europejskie na szlaku Green Velo"

10 czerwca 2019

Dziś rozpocznie się druga edycja rajdu "Fundusze Europejskie na szlaku Green Velo. Pracownicy Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich spędzą po dwa dni w każdym z regionów, przez które przebiega Green Velo. Wyprawa rozpocznie się w Elblągu, a zakończy 19 czerwca w Końskich.

Za nami sportowy weekend w Podlaskiem

10 czerwca 2019

Sportowe emocje i moc endorfin towarzyszyło ostatnio miłośnikom lekkoatletyki i amatorom rowerowych wypadów w Podlaskiem. W Białymstoku odbyły się zawody Grand Prix w lekkiej atletyce oraz rajd rowerowy.

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013