Język:

Aktualności

Ulanowscy flisacy na liście UNESCO

9 grudnia 2022

Położony przy Szlaku Green Velo Ulanów już od XVI stulecia był istotnym ośrodkiem flisackim. Bogate tradycje tego miejsca zostały właśnie docenione wpisem na prestiżową Listę reprezentatywną niematerialnego dziedzictwa kulturowego ludzkości UNESCO.

Rowerzyści na świętokrzyskim odcinku Green Velo policzeni!

6 grudnia 2022

Od stycznia 2022 r. mierzymy ruch rowerowy na świętokrzyskim odcinku Green Velo. Dzięki Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Świętokrzyskiego powstały 3 pętle indukcyjne.

Głosujemy w 5 Mistrzostwach Vlogerów

2 grudnia 2022

Turystyczne zapasy w oczarowaniu filmową produkcją i zdobywaniem zasięgów - intensywne 7 dni dla vlogerów, którzy wzięli udział w tegorocznych mistrzostwach.

Poczuj magię Świąt w Bialymstoku

23 listopada 2022

Moc atrakcji wprowadzających w klimat Bożego Narodzenia nie ominie Białegostoku. Podobnie jak w latach ubiegłych, tak i tym razem, od 3 do 23 grudnia odbędzie się świąteczny jarmark. Co więcej, w pierwszą niedzielę grudnia miasto odwiedzi prawdziwy Mikołaj z Rovaniemi.

Ruszają V Turystyczne Mistrzostwa Vlogerów

19 listopada 2022

Wystartowała piąta edycja Turystycznych Mistrzostw Vlogerów – jednego z najważniejszych wydarzeń promocyjnych, w którym udział biorą twórcy internetowi. Szesnastu vlogerów reprezentujących poszczególne polskie regiony rozpoczyna rywalizację, której celem jest promocja atrakcji naszego kraju.

Nowe oznakowanie szczytów Gór Świętokrzyskich

4 listopada 2022

Telegraf, Biesak, Karczówka i Pierścienica – to szczyty popularne wśród turystów pieszych i rowerzystów, którzy wędrują po kieleckich szlakach lub zdobywają odznakę „Korona Gór Świętokrzyskich”.

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013