Język:

Aktualności

„Jemioła, klątwa i cholera" - nowa książka Magdy Skubisz

6 listopada 2023

Pisarka, wokalistka jazzowa i super ambasadorka Rzeszowa. Magda Skubisz wydała trzecią część sagi rodziny Tyszkowskich. "Jemioła, klątwa i cholera" ukaże się już 7 listopada.

Starachowickie rowery miejskie StarBike

30 października 2023

Starachowice testują System Roweru Miejskiego StarBike! Wiosną 2024 r. w Starachowicach skorzystacie z ponad 120 jednośladów. Pierwsze rowery ze wspomaganiem elektrycznym już przetestowane

Kto zdobędzie Certyfikat Internautów w konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny?

23 października 2023

Jak co roku, ruszyło głosowanie na Certyfikat Internautów w konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny organizowanym przez Polską Organizację Turystyczną.

Ścieżka rowerowa z Kielc do Zagnańska otwarta!

17 października 2023

Z kieleckiej Kadzielni do Zagnańska można już dotrzeć wygodnie ścieżką rowerową!

Świętokrzyskie i Kielce w aplikacji SmartGuide

10 października 2023

Świętokrzyskie i Kielce dołączyły do aplikacji turystycznej SmartGuide, która proponuje wycieczki w prawie 100 krajach. Świętokrzyskie dołączyło do tej aplikacji jako pierwszy region w Polsce. Trasy w polskiej i angielskiej wersji językowej pozwolą turystom poznawać region i jego stolicę.

Po sezonie planujemy następne aktywne wakacje w Świętokrzyskiem

2 października 2023

Październik to czas wyciszenia, kiedy już ostatecznie czujemy odejście lata. Ale jest to również czas podsumowań wakacji przy ciepłej herbacie oraz... planowania następnych wojaży.

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013