Język:

Aktualności

Ogólnopolski rajd rowerowy grand prix amatorów na szosie – w Siematyczach i Janowie Podlaskim

11 września 2019

14 i 15 września na Podlasiu (Siemiatycze) i Lubelszczyźnie (Janowie Podlaski) odbędą się dwa rajdy rowerowe dla fanów kolarstwa – Grand Prix Amatorów na Szosie.

Kielce BIKE-EXPO już po raz dziesiąty!

10 września 2019

Przed nami wyjątkowa, dziesiąta już edycja Międzynarodowych Targów Rowerowych Kielce BIKE-EXPO. Ta najważniejsza i największa w tej części Europy wystawa branżowa odbędzie się w dniach 19-21 września.

Międzynarodowy Dzień Krajobrazu na Warmii i Mazurach

7 września 2019

Międzynarodowy Dzień Krajobrazu w Województwie Warmińsko-Mazurskim odbędzie się pod hasłem "Woda w krajobrazie" w związku z niepokojącymi informacjami o obniżeniu stanów wód i niedostatku wody na świecie.

Green Velo i rowerowy rekord świata w Park Inn by Radisson Berlin

4 września 2019

Już 11.09.2019 o godz. 11:00 Krystian Herba podejmie próbę pobicia rekordu świata skacząc rowerem po schodach budynku Park Inn by Radisson Berlin – najwyższego budynku w Berlinie.

Szlak Green Velo na Liberation Bike Ride w Belgii!

4 września 2019

Już 14. września z miejscowości Tielt we Flandrii wyruszy amatorski rajd rowerowy Liberation Bike Ride. W samym Tielt nie zabraknie Polskiego Miasteczka, a w nim naszej multimedialnej kapsuły i stoiska Green Velo.

Przebudowa Drogi Narewkowskiej w Puszczy Białowieskiej

2 września 2019

Ostatni etap inwestycji w okolicach Puszczy Białowieskiej. Prace na siedmiokilometrowym odcinku biegnącym przez teren Nadleśnictwa Białowieża mają potrwać do końca miesiąca.

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013