Język:

Aktualności

3.Mistrzostwa Blogerów: Opuszczone wioski w Bieszczadach – gdzie natura ukryła tajemnice Podkarpacia

21 października 2020

Tropem podkarpackich tajemnic ruszyli blogerzy z Rudeiczarne.pl. Wpis o opuszczonych bieszczadzkich wioskach pojawił się na blogu w ramach 3. Mistrzostw Blogerów.

Wielokulturowy Nurt Bugu, czyli 3. Mistrzostwa Blogerów - LUBELSKIE

21 października 2020

Oto przed Wami niesamowita podróż szlakiem, wyznaczonym przez lubelski Wielokulturowy Nurt Bugu. Celina Lisek z bloga Celwpodrozy reprezentuje Lubelskie w 3. Mistrzostwach Blogerów.

Nowa seria 3. e-booków. Kulturalne Świętokrzyskie

21 października 2020

Kto namalował słynny „Portret dziewczynki w czerwonej sukience? Jaka historia jest zapisana w skałach regionu świętokrzyskiego? Co wspólnego ma Jędrzejów z Oksfordem i Chicago? ...

Szlak Green Velo według Rudej, czyli 3. Mistrzostwa Blogerów w Świętokrzyskiem!

20 października 2020

16 województw, 23 blogerów, 3 miejsca na podium - 3. Mistrzostwa Blogerów! Na Green Velo wyjechali Ola Zagórska-Chabros i Marek Chabros z Balkanyrudej.pl, którzy reprezentują Świętokrzyskie!

Samochodem po północy Podlaskiego: od Biebrzy po jeziora Suwalszczyzny - 3 Mistrzostwa Blogerów

19 października 2020

Podróżewnaturze.pl buszują w Podlaskiem! Pierwszy wpis w ramach 3. Mistrzostw Blogerów można już zobaczyć na blogu Ani i Michała.

Szalonewalizki na Szlaku Połamanych Semaforów na Mazurach - 3. Mistrzostwa Blogerów

19 października 2020

Województwo Warmińsko-Mazurskie w obiektywie Szalonewalizki.pl! Państwo Kowalscy opublikowali pierwszy wpis w ramach 3. Mistrzostw Blogerów.

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013