Język:

Aktualności

Międzynarodowy Dzień Krajobrazu na Warmii i Mazurach

7 września 2019

Międzynarodowy Dzień Krajobrazu w Województwie Warmińsko-Mazurskim odbędzie się pod hasłem "Woda w krajobrazie" w związku z niepokojącymi informacjami o obniżeniu stanów wód i niedostatku wody na świecie.

Green Velo i rowerowy rekord świata w Park Inn by Radisson Berlin

4 września 2019

Już 11.09.2019 o godz. 11:00 Krystian Herba podejmie próbę pobicia rekordu świata skacząc rowerem po schodach budynku Park Inn by Radisson Berlin – najwyższego budynku w Berlinie.

Szlak Green Velo na Liberation Bike Ride w Belgii!

4 września 2019

Już 14. września z miejscowości Tielt we Flandrii wyruszy amatorski rajd rowerowy Liberation Bike Ride. W samym Tielt nie zabraknie Polskiego Miasteczka, a w nim naszej multimedialnej kapsuły i stoiska Green Velo.

Przebudowa Drogi Narewkowskiej w Puszczy Białowieskiej

2 września 2019

Ostatni etap inwestycji w okolicach Puszczy Białowieskiej. Prace na siedmiokilometrowym odcinku biegnącym przez teren Nadleśnictwa Białowieża mają potrwać do końca miesiąca.

Poznawaj Warmię i Mazury z Cittaslow

29 sierpnia 2019

Są w Polsce takie miasta, gdzie czas płynie jakby wolniej, gdzie żyje się spokojnie i po prostu dobrze, gdzie kultywowana jest tradycja gościnności, gdzie dba się o dziedzictwo i świadczące o bogatej historii zabytki.

Europejski Festiwal Smaku w Województwie Lubelskim

28 sierpnia 2019

Dziś w restauracji 2 PI ER na najwyższym piętrze Lubelskiego Centrum Konferencyjnego odbyła się konferencja dotycząca Europejskiego Festiwalu Smaku, który rozpocznie się już 2 września.

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013