Język:

Aktualności

Konkurs - "Twoja ulubiona trasa rowerowa w województwie świętokrzyskim"

24 września 2021

Jesteś entuzjastą/ką wycieczek rowerowych? Masz ulubione trasy na weekend i urlop? A może do pracy jeździsz rowerem? Jeśli tak - weź udział w konkursie i podziel się z nami swoją ulubioną trasą rowerową!

Wakacyjne wspomnienia ze szlaków Podkapracia – konkurs

23 września 2021

Samorząd Województwa Podkarpackiego zaprasza do udziału w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami. Do wygrania – rower, bagażniki samochodowe, plecaki i butelki turystyczne.

Nowi przewodnicy rowerowi w województwie świętokrzyskim

22 września 2021

Dwa dni kursu - część teoretyczna online oraz deszczowy sobotni dzień egzaminu, a po nim uprawnienia organizatora turystyki rowerowej dla przewodników turystycznych i nauczycieli z województwa świętokrzyskiego.

Lampion ceramiczny – pamiątką 2021 roku Warmii i Mazur

16 września 2021

53 prace z całej Polski wpłynęły na konkurs „Pamiątka regionu Warmii i Mazur 2021”, który organizowany był przez samorząd województwa warmińsko-mazurskiego.

Single w Paśmie Jeleniowskim

3 września 2021

Właśnie zakończyło się dwuletnie przedsięwzięcie Stowarzyszenia Ostrower, którego celem było uruchomienie single tracków w zachodniej części Pasma Jeleniowskiego. Projekt powstał przy współpracy z Nadleśnictwem Łagów.

Jazda konna w ośrodku we Floriance

27 sierpnia 2021

Ośrodek Hodowli Zachowawczej we Floriance to jedna z głównych atrakcji Roztoczańskiego Parku Narodowego. Jeśli chcesz bliżej poznać mieszkańców ośrodka, skorzystaj z oferty szkółki jeździeckiej we Floriance.

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013