Język:

Aktualności

„Akcja Siemianówka”. Zakończył się największy obóz ornitologiczny w Polsce

26 listopada 2020

Podczas tegorocznego obozu ornitologicznego nad Siemianówką zaobrączkowano ponad 10,6 tys. ptaków. Ten jedyny w północno-wschodniej części kraju i jeden z największych obozów obrączkarskich w Polsce rozstawiany jest w okolicach Zalewu Siemianówka.

Uwaga! Objazd na trasie Green Velo w Elblągu!

25 listopada 2020

W Elblągu rozpoczyna się rewitalizacja parku Dolinka, przez który przebiega Szlak Green Velo. Poniżej przedstawiamy propozycję objazdu terenu budowy.

Questuj na Pogórzu Dynowskim i wygrywaj. Moc przygód i cenne nagrody czekają na Ciebie!

24 listopada 2020

Turystyka z zagadkami zawitała ponownie do Bóbrki Kańczuckiej, Hadli Szklarskich, Jawornika Polskiego, Łopuszki Wielkiej, Przeworska i Siedleczki. Inauguracji tras towarzyszy nowe wydawnictwo i konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

Nowy film o Gorajcu

24 listopada 2020

Podkarpacka wieś ukryta wśród lasów przenosi w czasie. Te walory wykorzystali mieszkańcy wsi, którzy wcielili się w historyczne postacie i zagrali w filmie promującym największy skarb wsi - cerkiew.

Świętokrzyskie Green Velo według Rudej

21 listopada 2020

Ponad 190 km, 600 zdjęć, 3 dni, 3 noce... 30-minutowe kompendium wiedzy dla rowerzysty, który planuje przejechać świętokrzyski odcinek Green Velo.

Poznaj produkty tradycyjne z Warmii, Mazur i Powiśla

19 listopada 2020

Przewodnik po regionalnej kuchni polskiej - tradycyjnej, pysznej, a także o sposobach wytwarzania produktów i smaków najstarszych przysmaków z Warmii i Mazur.

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013