Język:

Aktualności

Głosuj na najlepszy produkt turystyczny - Certyfikat Internautów 2021

2 listopada 2021

Do środy 3 listopada trwa konkurs na Najlepszy Produkt Turystyczny w 2021 roku. O Certyfikat Internautów 2021, nagrodę przyznawaną przez Polską Organizację Turystyczną, walczą produkty turystyczne w pobliżu Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo!

Głosuj na atrakcje turystyczne Polski Wschodniej

25 października 2021

Do 3 listopada możesz głosować na atrakcje turystyczne w konkursie Polskiej Organizacji Turystycznej. Miejsce, które uzyska najwięcej głosów, zdobędzie Certyfikat Internautów 2021.

Ruszyły turystyczne Mistrzostwa Blogerów – zobacz, kto reprezentować będzie Polskę Wschodnią

22 października 2021

Poznaliśmy tytuły 16 blogów turystycznych, które do grudnia rywalizować będą w konkursie Polskiej Organizacji Turystycznej. Zobacz, gdzie pojawią się inspirujące relacje z regionów Polski Wschodniej.

Co robić z dziećmi jesienią – 5 niezawodnych pomysłów

16 października 2021

Uczniowie nie mają lekko. Ale lekko nie masz też Ty, drogi Rodzicu. Praca i obowiązki sprawiają, że piękne widoki podziwiasz tylko na tapecie komputera. W ten weekend powiedz dość! Zrób coś z rodziną! Co robić z dziećmi jesienią? Podpowiadamy!

Multimedialny przewodnik po rzece San

13 października 2021

Propozycje tras wodnych, nagrania odgłosów ptaków, praktyczne wskazówki jak przygotować się do spływów, ciekawe artykuły

Singletrack Józefów

11 października 2021

Roztocze może pochwalić się nową trasą dla miłośników kolarstwa górskiego. To niezwykła trasa, która pokazuje drapieżne oblicze Roztocza.

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013