Język:

Aktualności

Świętokrzyski MPR miejscem na kwarantannę

30 marca 2020

Dla osób zdrowych wracających z zagranicy HOTEL ARKADIA w Kielcach, który jest również Miejscem Przyjaznym Rowerzyście, oferuje noclegi z wyżywieniem na czas kwarantanny.

#GreenVelopoczeka #Zostanwdomu

23 marca 2020

Odwołane wycieczki, skasowane loty, rezygnacje z wypadów rowerowych - sytuacja branży turystycznej, jaki i samych turystów jest trudna. Ale wierzymy, że razem pokonamy kryzys!

Kryzys w branży turystycznej związany z rozprzestrzenianiem się koronawirusa

18 marca 2020

Mając na względzie funkcjonowanie branży turystycznej w regionie świętokrzyskim, ROTWŚ prezentuje kompendium wiedzy na temat kryzysu i reakcji na jego konsekwencje.

4 sezony w gminie Cieszanów

9 marca 2020

Nowy projekt w gminie Cieszanów - każdy będzie mógł stworzyć własną trasę dla turystów po terenie gminy, a to dzięki rozpoczynającemu się właśnie projektowi „4 sezony w Gminie Cieszanów”. Na pomysłodawców najciekawszych tras po naszym regionie czekać będą atrakcyjne nagrody.

Nowe inspiracje na świętokrzyskim szlaku Green Velo!

5 marca 2020

Jedziesz szlakiem Green Velo i szukasz inspiracji? Chcesz gotowy pakiet turystyczny? Pobierz wydawnictwa Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Świętokrzyskiego.

„Moja droga” – hasło przewodnie Europejskich Dni Dziedzictwa 2020

5 marca 2020

W tym roku organizatorzy EDD chcą zwrócić uwagę na „drogę” przez historię, jaką musiał przebyć nasz naród by odzyskać niepodległość, a której przejście ukształtowało naszą narodową tożsamość.

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013