Język:

Aktualności

Pamiątki regionalne Warmii i Mazur - konkurs

11 lutego 2020

Inspiracje kulturą Warmii i Mazur, tradycjami i nawiązaniem do atrakcji regionu - takimi cechami mają się charakteryzować idealne pamiątki regionalne.

Konkurs na wsparcie rozwoju turystyki w Podkarpackiem

5 lutego 2020

Nowe wyzwania przed podkarpacką branżą turystyczną. Zarząd Województwa Podkarpackiego ogłasza konkurs ofert na realizację zadań publicznych Województwa Podkarpackiego w zakresie turystyki w 2020 roku. Są również środki finansowe na turystykę aktywną!

Walentynki w zamojskim ZOO

4 lutego 2020

Jak "to" robią motylki i jak wygląda życie erotyczne innych gatunków zwierząt? Wszystkich ciekawych świata i miłośników natury zamojskie ZOO zaprasza na niezwykłe spotkanie walentynkowe.

Podsumowanie sezontu turystycznego w Świętokrzyskiem

3 lutego 2020

Świętokrzyskie podsumowało sezon turystyczny. Wśród najchętniej odwiedzanych obiektów znalazły się atrakcje w korytarzu Green Velo.

Nowy projekt Muzeum Kresów w Lubaczowie

25 stycznia 2020

„Drewniane cerkwie – ukryte skarby wspólnej turystyki regionu Karpat” to projekt realizowany wspólnie przez Muzeum Kresów w Lubaczowie ze stroną ukraińską. Dzięki współpracy drewniana architektura sakralna i wspólne dziedzictwo kulturowe zyska dodatkową promocję.

Jazda próbna szlakiem kolejki wąskotorowej w Świętokrzyskim Parku Narodowym

23 stycznia 2020

Wiosną rowerzyści przejadą szlakiem kolejki wąskotorowej ze Świętej Katarzyny do Nowej Słupi.

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013