Język:

Aktualności

Podkarpackie ma najlepszych Turystycznych Blogerów!

11 grudnia 2020

Znamy wyniki Turystycznych Mistrzostw Blogerów! W tym roku najlepsi okazali się RudeiCzarne – Blogerzy z Podkarpackiego. Trzecie miejsce zajęły Podróże w naturze reprezentujący Podlaskie.

Rowerem wokół Wielkich Jezior Mazurskich

10 grudnia 2020

300-km Mazurska pętla rowerowa wokół Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Nie będzie nie lada gratka dla rowerowych pasjonatów!

W świętokrzyskim korytarzu Green Velo powstanie nowa atrakcja!

4 grudnia 2020

Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Świętokrzyskiego otrzymała pozwolenie na budowę Parku Dziedzictwa Gór Świętokrzyskich "Łysa Góra" w Nowej Słupi.

Podkarpackie ma nowy przewodnik rowerowy!

30 listopada 2020

Przewodnik zawiera propozycję 50 tras rowerowych po województwie podkarpackim. Ze względu na lokalizację podzielono je na sześć regionów: Bieszczady, Beskid Niski, Dolina Dolnego Sanu, Rzeszów i okolice, Roztocze i Ziemia Lubaczowska oraz Zachodnie Podkarpackie.

Prace serwisowe na serwerach!

27 listopada 2020

28 listopada (sobota) w godzinach 10:00-15:00 mogą wystąpić trudności w dostępie do strony i danych aplikacji mobilnej Green Velo.

„Akcja Siemianówka”. Zakończył się największy obóz ornitologiczny w Polsce

26 listopada 2020

Podczas tegorocznego obozu ornitologicznego nad Siemianówką zaobrączkowano ponad 10,6 tys. ptaków. Ten jedyny w północno-wschodniej części kraju i jeden z największych obozów obrączkarskich w Polsce rozstawiany jest w okolicach Zalewu Siemianówka.

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013