Język:

Aktualności

Róża Regionów 2019 dla folderów turystycznych z Podlaskiego!

12 lutego 2020

Sześć wydawniczych skarbów Województwa Podlaskiego zostało wyróżnionych przez kapitułę konkursu "Róże Regionów".

Pamiątki regionalne Warmii i Mazur - konkurs

11 lutego 2020

Inspiracje kulturą Warmii i Mazur, tradycjami i nawiązaniem do atrakcji regionu - takimi cechami mają się charakteryzować idealne pamiątki regionalne.

Konkurs na wsparcie rozwoju turystyki w Podkarpackiem

5 lutego 2020

Nowe wyzwania przed podkarpacką branżą turystyczną. Zarząd Województwa Podkarpackiego ogłasza konkurs ofert na realizację zadań publicznych Województwa Podkarpackiego w zakresie turystyki w 2020 roku. Są również środki finansowe na turystykę aktywną!

Walentynki w zamojskim ZOO

4 lutego 2020

Jak "to" robią motylki i jak wygląda życie erotyczne innych gatunków zwierząt? Wszystkich ciekawych świata i miłośników natury zamojskie ZOO zaprasza na niezwykłe spotkanie walentynkowe.

Podsumowanie sezontu turystycznego w Świętokrzyskiem

3 lutego 2020

Świętokrzyskie podsumowało sezon turystyczny. Wśród najchętniej odwiedzanych obiektów znalazły się atrakcje w korytarzu Green Velo.

Nowy projekt Muzeum Kresów w Lubaczowie

25 stycznia 2020

„Drewniane cerkwie – ukryte skarby wspólnej turystyki regionu Karpat” to projekt realizowany wspólnie przez Muzeum Kresów w Lubaczowie ze stroną ukraińską. Dzięki współpracy drewniana architektura sakralna i wspólne dziedzictwo kulturowe zyska dodatkową promocję.

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013