Język:

Aktualności

Green Velo i rowerowy rekord świata w Park Inn by Radisson Berlin

4 września 2019

Już 11.09.2019 o godz. 11:00 Krystian Herba podejmie próbę pobicia rekordu świata skacząc rowerem po schodach budynku Park Inn by Radisson Berlin – najwyższego budynku w Berlinie.

Szlak Green Velo na Liberation Bike Ride w Belgii!

4 września 2019

Już 14. września z miejscowości Tielt we Flandrii wyruszy amatorski rajd rowerowy Liberation Bike Ride. W samym Tielt nie zabraknie Polskiego Miasteczka, a w nim naszej multimedialnej kapsuły i stoiska Green Velo.

Przebudowa Drogi Narewkowskiej w Puszczy Białowieskiej

2 września 2019

Ostatni etap inwestycji w okolicach Puszczy Białowieskiej. Prace na siedmiokilometrowym odcinku biegnącym przez teren Nadleśnictwa Białowieża mają potrwać do końca miesiąca.

Poznawaj Warmię i Mazury z Cittaslow

29 sierpnia 2019

Są w Polsce takie miasta, gdzie czas płynie jakby wolniej, gdzie żyje się spokojnie i po prostu dobrze, gdzie kultywowana jest tradycja gościnności, gdzie dba się o dziedzictwo i świadczące o bogatej historii zabytki.

Europejski Festiwal Smaku w Województwie Lubelskim

28 sierpnia 2019

Dziś w restauracji 2 PI ER na najwyższym piętrze Lubelskiego Centrum Konferencyjnego odbyła się konferencja dotycząca Europejskiego Festiwalu Smaku, który rozpocznie się już 2 września.

Ważna inwestycja drogowa w Świętokrzyskiem

26 sierpnia 2019

Powoli dobiegają końca prace przy budowie obwodnicy Sukowa i Daleszyc na drodze wojewódzkiej numer 764. Remont obejmuje również wytyczenie 30 km asfaltowej ścieżki rowerowej.

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013