Język:

Aktualności

Za nami aktywna niedziela z Radiem Zet!

19 sierpnia 2019

Festiwal rowerowy Bike Town Przemyśl to jedna z najważniejszych imprez rowerowych we wschodniej części Polski. Nic zatem dziwnego, że na czas imprezy do Przemyśla zawitało aktywne miasteczko Radia Zet.

Baseny Tropikalne Binkowski Resort na szlaku Green Velo

14 sierpnia 2019

W drugiej połowie 2019 roku turyści rowerowi będą mogli zregenerować siły w Basenach Tropikalnych Binkowski Resort. Nowoczesny obiekt znajduje się tuż przy Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo!

Aktywne Lato z Radiem ZET już w najbliższą niedzielę Przemyślu!

14 sierpnia 2019

W Przemyślu będziemy Was zachęcać do przygody na dwóch kółkach. Miasto leży na rowerowym szlaku Green Velo, biegnącym przez wschodnią Polskę na dystansie prawie 2000 kilometrów.

Laureaci z Podlaskiego i Lubelskiego w konkursie "Na wsi najlepiej"

9 sierpnia 2019

Do tegorocznej edycji konkursu „Na Wsi Najlepiej – 12 dobrych praktyk w turystyce wiejskiej” zgłoszono aż 169 obiektów związanych z polską turystyką wiejską. Kapituła wybrała 4 zwycięzców i 8 laureatów konkursu.

Podkarpackie Forum Terytorialne

4 sierpnia 2019

Po raz ósmy obradowało Podkarpackie Forum Terytorialne, podczas którego głównym tematem była prezentacja założeń do Strategii rozwoju województwa - Podkarpackie 2030.

Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo na 76 Tour de Pologne

2 sierpnia 2019

W sobotę 3 sierpnia startuje 76 Tour de Pologne. Podczas I Etapu przy al. Focha w Krakowie promować będziemy najdłuższą trasę rowerową w Polsce – Green Velo.

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013