Język:

Aktualności

Powstaje ścieżka rowerowa w świętokrzyskim przełomie Lubrzanki

16 maja 2019

Ruszyła budowa długo wyczekiwanej ścieżki rowerowej od skrzyżowania w Mąchocicach Kapitulnych w stronę Ciekot.

Szlak geoturystyczny na Roztoczu Wschodnim

13 maja 2019

Nowy geoturystyczny szlak na Roztoczu Wschodnim będzie dodatkową atrakcją dla rowerzystów. W kwietniu zapadły pierwsze prezentacje idei trasy.

Sukces na Narodowym!

11 maja 2019

Trwa 23. Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik na Stadionie Narodowym w Warszawie. Jedną z atrakcji jest stoisko Szlaku Green Velo.

Znamy zwycięzców Podlaskiej Marki!

9 maja 2019

Niezwykłe rowery, piknik militarny, oprogramowanie pozwalające na obsługę komputera przy pomocy twarzy i oczu, najlepsze smaki, najciekawsze trendy, najbardziej niesamowite pomysły, imprezy, przedsięwzięcia. Znamy wyniki konkursu, który od 15 lat wyłania Najlepsze Podlaskie Marki!

Promocja Green Velo w Bieszczadach

8 maja 2019

Występy zespołów, strefa zabaw dla dzieci, działania edukacyjne i piesze wycieczki – na takie atrakcje mogli liczyć uczestnicy obchodów 15-lecia obecności Polski w Unii Europejskiej, które odbyły się w Mucznem, w Bieszczadach.

Rowerowe Dni Otwarte Funduszy Europejskich

6 maja 2019

Dni Otwarte Funduszy Europejskich województwo warmińsko-mazurskie spędzi na rowerze. Podczas dwudniowego rajdu rowerowego w dniach 10-12 maja rowerzyści przejadą szlakiem Green Velo z Lidzbarka Warmińskiego przez Bartoszyce do Korsz.

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013