Język:

Aktualności

Konkurs na najlepsze Centrum Informacji Turystycznej

12 czerwca 2019

Polska Organizacja Turystyczna zaprasza certyfikowane biura informacji turystycznej do udziału XIII KONKURSIE „Na Najlepsze Centrum Informacji Turystycznej w Polsce - XIII edycja”.

II rajd rowerowy "Fundusze Europejskie na szlaku Green Velo"

10 czerwca 2019

Dziś rozpocznie się druga edycja rajdu "Fundusze Europejskie na szlaku Green Velo. Pracownicy Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich spędzą po dwa dni w każdym z regionów, przez które przebiega Green Velo. Wyprawa rozpocznie się w Elblągu, a zakończy 19 czerwca w Końskich.

Za nami sportowy weekend w Podlaskiem

10 czerwca 2019

Sportowe emocje i moc endorfin towarzyszyło ostatnio miłośnikom lekkoatletyki i amatorom rowerowych wypadów w Podlaskiem. W Białymstoku odbyły się zawody Grand Prix w lekkiej atletyce oraz rajd rowerowy.

"Moje roztoczańskie drzewa" - konkurs

4 czerwca 2019

Konkurs dla tych, którzy mają szczególny sentyment do roztoczańskich drzew. Jeśli macie jakieś wspomnienia związane z drzewami na Roztoczu i lubicie robić zdjęcia, weźcie udział w konkursie.

Światowy Dzień Roweru

3 czerwca 2019

Dziś świętują ludzie, których łączy rowerowa pasja, wspólne wyprawy i dbanie o ekologię.

Rusza konkurs na Najlepszy Produkt Turystyczny!

31 maja 2019

Już po raz siedemnasty Polska Organizacja Turystyczna poszukuje najlepszych produktów turystycznych. Być może to Twój obiekt lub wydarzenie ma szansę znaleźć się wśród tegorocznych laureatów?

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013