Język:

Aktualności

Wizyta studyjna Żuławian na szlaku Green Velo na północnej Suwalszczyźnie

30 maja 2019

W dniach 19-21 maja na Suwalszczyźnie i sąsiednich Mazurach gościli z wizytą studyjną przedstawiciele samorządów gminnych i powiatowych ze stowarzyszenia "Żuławy", które skupia 21 gmin i powiatów z województw: pomorskiego i warmińsko-mazurskiego.

Augustów trzecim etapem cyklu Garmin Iron Triathlon 2019 z trzema dystansami do wyboru!

29 maja 2019

Rok temu Augustów podbił serca triathlonistów podczas finału Garmin Iron Triathlon. W tym roku zawody odbędą się 16 czerwca, a triathloniści zmierzą się w zmaganiach na trzech dystansach!

Piękna inicjatywa fundacji "Pokonaj raka"

22 maja 2019

Przełamanie barier na szlaku Green Velo - fundacja "Pokonaj raka" zaprasza osoby z doświadczeniem onkologicznym do udziału w projekcie "Szczyty życia".

Grand Prix Amatorów na Szosie

21 maja 2019

1 czerwca w samym sercu Beskidu Niskiego, u bram Magurskiego Parku Krajobrazowego, leży nasza tegoroczna podkarpacka perełka – Nowy Żmigród. To właśnie tam rozpoczniemy dwudniowe manewry w lasach, górach i dolinach Polski południowej – i jednocześnie najbardziej wymagający weekend edycji 2019!

Na kulinarnym szlaku Wschodniej Polski

20 maja 2019

Festiwal Produktów Tradycyjnych i Regionalnych „Na kulinarnym szlaku wschodniej Polski” to wydarzenie organizowane w trzech regionach – podkarpackim, lubelskim i podlaskim.

Wypięknieją fromborskie tereny rekreacyjne nad Zalewem Wiślanym

17 maja 2019

Gmina Frombork jest w trakcie realizacji projektu „Uzdrowiskowy teren aktywnego wypoczynku i kinezyterapii z promenadą uzdrowiskową i plażą miejską we Fromborku”.

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013