Język:

Aktualności

Zobacz przemyskie „naj” z przewodnikiem PTTK!

9 lipca 2019

Jeśli chcesz odkryć uroki Przemyśla i poznać jego historię z wykwalifikowanym przewodnikiem, to ta akcja jest dla Ciebie!

Na Warmię i Mazury z Bremy - nowe połączenie lotnicze

8 lipca 2019

Niemcy w pierwszej trójce krajów, których mieszkańcy najliczniej korzystają ze Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo!

Na wsi najlepiej – konkurs Polskiej Organizacji Turystycznej

7 lipca 2019

Prowadzisz obiekt turystyczny na wsi? Posiadasz ofertę uzupełniającą wypoczynek na wsi? A może serwujesz tradycyjne dania rodem z polskiej wsi? Zgłoś się do konkursu Polskiej Organizacji Turystycznej i pokaż, że „na wsi najlepiej”.

Poznaj Augustów z przewodnikiem PTTK!

3 lipca 2019

Podróżując po Szlaku Green Velo warto zatrzymać się w Augustowie. Ci, którzy chcą zwiedzić miasto z przewodnikiem będą mieli ku temu okazję w każdą sobotę wakacji.

Produkt Warmia Mazury - zdobądź certyfikat!

1 lipca 2019

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie zaprasza osoby prywatne, firmy i placówki publiczne do wzięcia udziału w projekcie "Produkt Warmia Mazury", którego celem jest wyróżnienie specjalnym certyfikatem regionalnych produktów, usług oraz wydarzeń.

Pociągiem POLREGIO na zwiedzanie atrakcji w korytarzu Green Velo

26 czerwca 2019

POLREGIO uruchamia dodatkowe wakacyjne pociągi, które będą kursować do najbardziej atrakcyjnych miejscowości w całym kraju. Z połączenia będą mogli również skorzystać użytkownicy szlaku Green Velo w województwach: świętokrzyskim, podkarpackim, lubelskim i podlaskim.

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013