Język:

Aktualności

"Moje roztoczańskie drzewa" - konkurs

4 czerwca 2019

Konkurs dla tych, którzy mają szczególny sentyment do roztoczańskich drzew. Jeśli macie jakieś wspomnienia związane z drzewami na Roztoczu i lubicie robić zdjęcia, weźcie udział w konkursie.

Światowy Dzień Roweru

3 czerwca 2019

Dziś świętują ludzie, których łączy rowerowa pasja, wspólne wyprawy i dbanie o ekologię.

Rusza konkurs na Najlepszy Produkt Turystyczny!

31 maja 2019

Już po raz siedemnasty Polska Organizacja Turystyczna poszukuje najlepszych produktów turystycznych. Być może to Twój obiekt lub wydarzenie ma szansę znaleźć się wśród tegorocznych laureatów?

Wizyta studyjna Żuławian na szlaku Green Velo na północnej Suwalszczyźnie

30 maja 2019

W dniach 19-21 maja na Suwalszczyźnie i sąsiednich Mazurach gościli z wizytą studyjną przedstawiciele samorządów gminnych i powiatowych ze stowarzyszenia "Żuławy", które skupia 21 gmin i powiatów z województw: pomorskiego i warmińsko-mazurskiego.

Augustów trzecim etapem cyklu Garmin Iron Triathlon 2019 z trzema dystansami do wyboru!

29 maja 2019

Rok temu Augustów podbił serca triathlonistów podczas finału Garmin Iron Triathlon. W tym roku zawody odbędą się 16 czerwca, a triathloniści zmierzą się w zmaganiach na trzech dystansach!

Piękna inicjatywa fundacji "Pokonaj raka"

22 maja 2019

Przełamanie barier na szlaku Green Velo - fundacja "Pokonaj raka" zaprasza osoby z doświadczeniem onkologicznym do udziału w projekcie "Szczyty życia".

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013