Język:

Aktualności

Sandomierz i szlak Green Velo w programie “Pytanie na śniadanie” w TVP !

1 sierpnia 2019

W najbliższą sobotę, w programie “Pytanie na śniadanie” pokażemy niepowtarzalny klimat Sandomierza i odkryjemy przed Wami nieograniczone możliwości spędzania wolnego czasu, szczególnie podczas wycieczek rowerowych.

Nowe ścieżki rowerowe w województwie świętokrzyskim

27 lipca 2019

Rozrasta się infrastruktura rowerowa w regionie świętokrzyskim, która łączy największe atrakcje w województwie i ważne miasta węzłowe regionu.

Podkarpackie – podróżuj ze smakiem!

24 lipca 2019

Turystyka kulinarna to niezwykła forma turystyki, zdobywająca w ostatnim czasie rzeszę fanów na całym świecie. Regionalny potrawy przygotowywane w stylu slow z najlepszych, lokalnych produktów stają się nie tylko smakowitym wrażeniem i wspomnieniem z wyprawy, lecz także celem wyjazdu samym w sobie.

Już jutro szlak Green Velo w Dzień Dobry Wakacje!

20 lipca 2019

Już jutro w Dzień Dobry Wakacje – letnim programie śniadaniowym stacji TVN – wyemitowany zostanie felieton prezentujący Szlak Green Velo i jego atrakcje w Kielcach – stolicy województwa świętokrzyskiego. Zapraszamy przed telewizory od 8:30.

Nowa inwestycja drogowa w korytarzu Green Velo!

16 lipca 2019

W Urzędzie Marszałkowskim Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie podpisano umowę z wykonawcą robót budowalnych na drodze wojewódzkiej nr 507 Braniewo – Pieniężno. Projekt przewiduje między innymi wykonanie ciągów pieszo-rowerowych i ścieżek rowerowych.

Lubelskie. Smakuj życie – konkurs fotograficzny

13 lipca 2019

Już po raz ósmy Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego zaprasza zarówno profesjonalistów zajmujących się fotografią, jak i amatorów do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym.

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013