Język:

Aktualności

Rowerowe Dni Otwarte Funduszy Europejskich

6 maja 2019

Dni Otwarte Funduszy Europejskich województwo warmińsko-mazurskie spędzi na rowerze. Podczas dwudniowego rajdu rowerowego w dniach 10-12 maja rowerzyści przejadą szlakiem Green Velo z Lidzbarka Warmińskiego przez Bartoszyce do Korsz.

Majówka w Świętokrzyskiem

2 maja 2019

Zwiedzajcie Świętokrzyskie w majówkę! Regionalne Centrum Informacji Turystycznej w Kielcach przygotowało dla Was gotowca: godziny otwarcia atrakcji w majówkę oraz kalendarz imprez organizowanych specjalnie na długi weekend majowy.

Podkarpackie pomysły na majówkę

2 maja 2019

Majówkowe szaleństwo na Podkarpaciu to okazja do przeniesienia się w czasie - zajrzyjcie do Karpackiej Troi, weźcie udział w balonowej fieście, spróbujcie swoich sił w konkursach i cieszcie się z naszej biało-czerwonej flagi.

Długi weekend majowy w Gminie Węgorzewo

1 maja 2019

Pierwszy tydzień maja rozpoczyna się wielkim majowym świętowaniem! Gmina Wegorzewo zaprasza przez całą majówkę na koncerty, festyny i wydarzenia sportowe.

Majówkowe propozycje Podlaskiej Organizacji Turystycznej

1 maja 2019

Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna zaprasza na majówkę! Skorzystaj z gotowych propozycji i zasil się naturą!

Kameralna majówka na pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim

30 kwietnia 2019

Posmakuj Lubelskie i weź udział w niezwykłych imprezach na pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim! Zobacz, jakie imprezy na majówkę czekają na Ciebie w tym czasie!

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013