Język:

Aktualności

Krystian Herba z kolejnym rekordem na szczycie AZ Tower

27 kwietnia 2019

Rzeszowski trialowiec, Krystian Herba zdobył dziś najwyższy budynek Czech w rekordowym czasie 8 minut i 55 sekund. Sportowiec zakładał, że skacząc na rowerze po schodach AZ Tower w Brnie zdobędzie szczyt budynku w 10 minut.

Rowerem na szczyt AZ Tower

25 kwietnia 2019

Rzeszowski sportowiec i ambasador szlaku Green Velo, Krystian Herba już 27 kwietnia podejmie próbę zdobycia na rowerze kolejnego drapacza chmur. Tym razem będzie to najwyższy budynek Czech - AZ Tower w Brnie.

(U)CHWYĆ NATURĘ i weź udział w konkursie fotograficznym!

19 kwietnia 2019

Przebiśniegi, krokusy, pierwsze zielone liście, słońce ocieplające zmęczone zimą trawniki. Wszystko zaczyna się od nowa, wszystko odżywa i zachwyca swoim pięknem. Warto zatrzymać te chwile w obiektywie aparatu.

Muzeum mleka w Grajewie w filmie promującym najlepsze produkty turystyczne!

15 kwietnia 2019

Polska Organizacja Turystyczna wspólnie z National Geographic Polska przygotowuje kampanię online promującą Certyfikaty Polskiej Organizacji Turystycznej. Celem kampanii jest przygotowanie 13 filmów video, które będą promować turystykę w Polsce w myśl hasła "Odpoczywaj w Polsce".

Nowa ścieżka rowerowa w województwie świętokrzyskim

12 kwietnia 2019

Trwa jedna z największych inwestycji drogowych w województwie świętokrzyskim, której ważnym etapem jest budowa ścieżek rowerowych.

Najlepsze obiekty turystyki wiejskiej poszukiwane!

9 kwietnia 2019

Rusza tegoroczna edycja konkursu agro-eko-turystycznego „Zielone lato”, w którym Samorząd województwa warmińsko-mazurskiego wyłoni najlepsze obiekty turystyki wiejskiej z...

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013