Język:

Aktualności

Kielce gotowe na sezon rowerowy!

20 marca 2019

Już 24 marca kielecka Galeria Echo zaprasza do wspólnego otwarcia sezonu rowerowego. Wszyscy ci, którzy tego dnia odwiedzą to popularne centrum handlowe, mogą liczyć na moc atrakcji!

Wypożyczalnia rowerów w Gołdapi już gotowa do sezonu

18 marca 2019

Uzdrowisko Gołdap to jedna z ciekawszych miejscowości na szlaku Green Velo. Warto odwiedzić tę miejscowość i zwiedzić ją na rowerze. Nie trzeba brać swojego jednośladu – wystarczy udać się do Centrum Informacji Turystycznej, gdzie działa już wypożyczalnia.

Powstanie rzeszowska plansza do Monopoly!

12 marca 2019

Już jesienią Rzeszów dołączy do grona miast, które posiadają własne wersje planszy popularnej gry Monopoly. Do tej pory fani tej gry ekonomicznej mogli przenieść się do Gdańska, Krakowa, Poznania, a także do wielu miast zagranicznych – w tym do Sydney, Rzymu czy Dublina.

Targi, eventy. Gdzie byliśmy, gdzie będziemy?

9 marca 2019

Rozpoczęliśmy już sezon targowo – eventowy i wkrótce w wielu miejscach całej Polski, ale także zagranicą będzie można zobaczyć albo nasze stoisko Green Velo, albo kino 5D. Zanim jednak zdradzimy, gdzie będziemy w tym roku, trochę wspomnień z roku ubiegłego.

Green Velo zgarnia nagrodę we Wrocławiu!

4 marca 2019

Tegoroczna edycja targów miała miejsce w pierwszy weekend marca na Stadionie Śląska Wrocław. Ten nowoczesny obiekt wybudowany na potrzeby Euro 2012 niejednokrotnie "gościł" inne imprezy targowe, ale turystykę "zaprosił" po raz pierwszy.

„POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” – znamy partnerów akcji

1 marca 2019

Już dziś można rezerwować oferty na weekend 15-17 marca w ramach VI edycji akcji „Polska zobacz więcej – weekend za poł ceny”. Turyści mogą wybierać spośród bogatej oferty noclegów, ofert kulturalnych czy gastronomicznych, a także wielu innych atrakcji – wszystko za 50% ceny podstawowej!

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013